Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Szenior .NET fejlesztő, architect

Dátum : 2021.03.28.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Leendő munkatársunk feladata:

  • ASP.NET webalkalmazások end-to-end fejlesztési folyamatában való részvétel, szakmai vezetés, koordinálás, implementáció
  • Szoftver architektúra tervezés, támogatás
  • Az elkészült rendszerek szakértői szintű támogatása
  • Junior kollégák mentorálása
  • Nagyvállalati integrációs folyamatok támogatása
  • Unit tesztek, integrációs tesztek, kódminőség ellenőrzés előkészítése, támogatása, implementálása
  • Rendszer dokumentációk elkészítése, a készítésben történő közreműködés

Elvárások:

  • ASP.NET MVC senior fejlesztői tapasztalat
  • MSSQL senior fejlesztői ismeretek
  • Entity Framework használatában szerzett több éves gyakorlat
  • Szoftver tervezésben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű analitikus, probléma megoldási és programozási készség
  • Precizitás, önállóság, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Fejlesztő csapat szakmai vezetésében szerzett tapasztalat
  • MS technológiai vizsgák
  • Agilis fejlesztési módszertan ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • ADFS ismerete
  • SONAR gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati környezet
  • Támogató kollégák, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Izgalmas, változatos feladatok, kihívások
  • Képzési lehetőség