Szenior IT Üzletviteli Kontroller 1

Dátum:  2024. ápr. 22.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Szenior IT kontrolling munkatárs

Az OTP Csoport és külföldi leányvállalatai folyamatos digitális átalakuláson és fejlődésen mennek át a versenyképesség megőrzése, valamint az ügyfelek, a munkatársak és nem utolsó sorban a partnerek elégedettségének növelése érdekében. Amennyiben te is szívesen aktív részese lennél a cégcsoport IT központú előrehaladásában, illetve a pénzügyi terület sem hagy hidegen, várunk szeretettel.

Feladatok:

  • IT költségek üzletviteli tervezési folyamatainak támogatása
  • Részvétel az éves költség és CAPEX tervezésben
  • Költségek alakulásának évközi nyomon követesé
  • POOL költések és transzferek kezelése
  • Általános szakmai sztenderdek kidolgozása

Elvárások:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy informatikai területen
  • MS Office alkalmazások (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Kontrolling szemlélet
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet, analitikus és strukturált gondolkodásmód
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt

Előny:

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő munkát Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Felhatalmazó, bevonó, megoldás-orientált vezetői szemléletet
  • Támogató, dinamikus csapatmunkát és jó munkahelyi légkört
  • Stabil, hosszú távú, folyamatos fejlődési lehetőséget nyújtó munkalehetőséget
  • Home office lehetőségét
  • Versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot