Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Szakmai titkár

Dátum : 2021.09.24.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Az OTP Bank Bankcsoport Global Markets Igazgatósága felelős csoportszinten a tőkepiaci és befektetési szolgáltatási tevékenységért, beleértve: Markets (treasury), privát banki, brokerage, tőkepiaci kibocsátási, letétkezelési, banki  és egyéb pénzügyi intézményekkel történő kapcsolattartásért, eszköz elemzési és advisory tevekénységért. A terület szakmai és adminisztratív támogatására keresünk munkatársat, aki szeret nemzetközi környezetben, komplex, változatos feladatok megoldásában részt venni.

Feladatok:
•    A területet vezető operatív munkájának szakmai és adminisztratív támogatása
•    A vezető e-mailjének kezelése, előrendezése
•    Az igazgatósági titkárság feladatainak koordinálása
•    Az igazgatóság felelőségi körében kapcsolatos feladatok szervezése, proaktív intézése, a határidők nyomon követése
•    Vezetői anyagok, prezentációk készítésének összefogása, vezetői előterjesztések, feljegyzések írása
•    Kapcsolattartás társterületekkel, leánybankokkal
•    Partnerekkel és szükség esetén hatóságokkal történő szóbeli és írásbeli kapcsolattartás
•    Céges programok, utazások szervezése, kapcsolattartás az érintett területekkel
•    Értekezletek és tárgyalások szervezése
•    Megbeszélések jegyzőkönyvének előkészítése

Akit keresünk:
•    Felsőfokú iskolai végzettség
•    Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvismeret írásban és szóban
•    Angolon kívül más régiós nyelv ismerete előnyt jelent
•    Legalább 3-4 éves hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
•    Érdeklődés a tőkepiaci és befektetési szolgáltatási tevékenység iránt
•    Projektmenedzsment tapasztalat előnyt jelent
•    MS Office programok felhasználói szintű ismerete
•    Dinamikus, nyitott személyiség, rendszerlátó képesség, precizitás, terhelhetőség
•    Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
•    Feladatorientált munkavégzés, kiváló szervezőkészség

Amit kínálunk:
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Változatos, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag
•    Szakmai fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. Babér utca