Szakmai titkár

Dátum:  2024. ápr. 20.

A piaci-, partner-, működési- és információ- és kommunikációtechnológiai kockázatok kontrolljával és kezelésével foglalkozó foglalkozó területre az Igazgatóság és az alá tagozódó Főosztály, illetve 3 osztály munkáját szakmailag összefogó kockázatkezelési tapasztalattal rendelkező

Szenior szakmai titkár

munkatársat keresünk.

Kockázatmérés, reporting és monitoring rendszer üzemeltetése, annak érdekében, hogy a piaci, működési, illetve a hitelkockázatokon belül az ország- és partner kockázatok (beleértve az ezen kockázatokra vonatkozó ESG faktorok nyomonkövetése és kézbentartása biztosított legyen és a menedzsment megfelelő tájékoztatása nyomán a szükséges beavatkozások megtörténjenek. Ebben a feladatkörben az Igazgatóság felelőssége a releváns kockázati kérdések csoportszintű koordinációja.

Főbb feladatok:

•    A terület vezetőjének szakmai támogatása és a társterületek összehangolása a kapcsolódási pontok mentén
•    A napi munkához, értekezletekhez szükséges információk és dokumentumok biztosítása, a szükséges anyagok előkészítése, határidők figyelése
•    Hazai és nemzetközi szakmai szövetségekkel, intézményekkel való kapcsolattartás
•    Szervezetekkel, partnerekkel, partnercégekkel való kapcsolattartás, együttműködés
•    Aktív közreműködés a döntéshozói és vezetői anyagok, prezentációk készítésében, áttekintésében és jóváhagyási folyamat-koordinációban
•    Szervezeti egységek közötti információáramlás biztosítása, aktív társosztályi kapcsolattartás
•    Üzleti és működési folyamatok támogatása
•    Vezetői/szakmai értekezletek szervezése és professzionális koordinálása

Elvárások:

•    Felsőfokú végzettség
•    Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•    Legalább 3 év kockázatkezelési területen szerzett tapasztalat
•    Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
•    Aktív kommunikációs angol nyelvtudás szóban és írásban
•    Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent:

•    Csoportszintű szervezetben szerzett tapasztalat
•    Az OTP csoporthoz tartozó országokhoz kötődő nyelv- / helyismeret

Amit kínálunk:

•    Hibrid munkavégzés
•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
•    Változatos, szakmai fejlődést biztosító képzések
•    Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
•    Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk

Munkavégzés helye:

1131 Budapest Madarász Viktor utca 12.