Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Számviteli referens

Dátum : 2021.02.12.

Hely: Budapest, PE, HU, 1138

OTP Bank Nyrt. Üzemviteli Nyilvántartási Főosztálya munkatársat keres,

Számviteli referensi pozícióra

Feladatok:
-    a Bankhoz beérkező szállítói számlák feldolgozása, érkeztetése, postabontás
-    szállítói számlák szkennelése, előrögzítése, továbbítás a teljesítés igazolók felé jóváhagyásra,
-    vevő és szállítói analitika egyeztetése, fizetési felszólítások, egyenlegközlők kiküldése, egyeztetése a partnerrel
-    egyéb, a Főosztály feladatainak ellátásában való közreműködés

Elvárások:
-    középfokú iskolai végzettség
-    MS Word, Excel felhasználói szintű ismerete
-    mérlegképes könyvelői végzettség
-    gyors, hatékony munkavégzés rövid határidők betartásával
-    képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre
-    jó kommunikációs és kapcsolattartó készség
-    megbízható, pontos munkavégzés
-    kreativitás

Előnyt jelent:
-    SAP rendszer ismerete
-    könyvelési területen szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:
-    az ország legnagyobb, dinamikusan fejlődő bankjában egy fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz egy könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben
-    versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás
-    teljes munkaidő 8 órás munkavégzéssel, rugalmas munkaidő beosztással
-    6 hónap próbaidő után kölcsönös megfelelés esetén határozatlan idejű munkaszerződés
-    jó csapatmunka
-    sokrétű, érdekes feladat

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 178. DunaPláza Office.