Állásajánlat megosztása

Számviteli ellenőrzési szakértő

Dátum : 2022.05.04.

Hely: Budapest, PE, HU, 1097

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:
•    Munkavégzéséhez szükséges analitikus/számlavezető és főkönyvi rendszerek használata
•    Havi, negyedéves, illetve éves beszámolók előállításához kapcsolódó könyvelési és számviteli ellenőrzési feladatok
•    A szakterület hatáskörébe tartozó napi egyeztetést igénylő számlák ellenőrzése, rendezés
•    Kommunikáció hálózati egységekkel és ügyfelekkel
•    Feladatokhoz szükséges szabályzatok, utasítások naprakész ismerete
•    Feladatokhoz kapcsolódó adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése

Téged keresünk, ha:
•    Legalább közgazdasági középfokú végzettséggel rendelkezel,
•    Önálló a munkavégzésed,
•    Ügyfélközpontú vagy, kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel rendelkezel,
•    Problémamegoldó és együttműködő vagy,
•    Magabiztos Word, Excel tudással rendelkezel,
•    Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, és új ismeretek elsajátítására.

Előnynek tekintjük, ha:
•    Gazdasági/pénzügyi felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
•    Hasonló területen szerzett banki tapasztalat,
•    MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezel,
•    Rendelkezel angol nyelvismerettel.

Amit kínálunk:
•    Szakmai fejlődési lehetőség.
•    Béren kívüli juttatások (Cafeteria, Egészségpénztár, Önkéntes Nyugdíjpénztár)
•    Kiszámítható, stabil munkahely
•    Versenyképes jövedelem