Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Számviteli ellenőrzési szakértő

Dátum : 2021.11.12.

Hely: Budapest, BU, HU, 1038

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Hitelszámlakezelő munkatárs

Feladatok:

•    Vállalati hitelszámlák kezelésével kapcsolatos, személyes ügyfél-közreműködést nem igénylő back-office elszámolási és pénzforgalmi feladatok ellátása
•    Kölcsönök törlesztésével, hiteldíj fizetéssel összefüggő feladatok elvégzése
•    Kölcsönökkel kapcsolatos ügyfélmegkeresések, kérelmek feldolgozása
•    Részvétel döntés-előkészítésben
•    Állami támogatásokkal Refinanszírozással, garanciaelszámolással kapcsolatos háttérfeladatok ellátása
•    Hitelszámlákhoz kapcsolódó adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése
•    A munkakörrel kapcsolatos írásbeli és szóbeli kommunikáció lebonyolítása

Téged keresünk ha:

•    Legalább közgazdasági középfokú végzettséggel rendelkezel,
•    Önálló a munkavégzésed, magabiztos gyors fellépésű vagy,
•    Ügyfélközpontú vagy, kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel rendelkezel,
•    Problémamegoldó és együttműködő vagy,
•    Bírod a stesszt és monotonitást,
•    Magabiztos  Word, Excel, és Internet ismeretekkel rendelkezel,
•    Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, és új ismeretek elsajátítására.

Előnynek tekintjük ha:

•    Gazdasági/pénzügyi végzettséggel rendelkezel,
•    Hasonló területen szerzett banki tapasztalatod, hitelezési gyakorlatod van,
•    MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezel,
•    Rendelkezel angol nyelvismerettel.
Főiskolán / egyetemen frissen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

•    Hitelezési területi széles szakmai ismerete, szakmai fejlődési lehetőség.
•    Béren kívüli juttatások (Cafeteria, Egészségpénztár, Önkéntes Nyugdíjpénztár)
•    Kiszámítható, stabil munkahely
•    Versenyképes jövedelem