Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Központi betét és bankszámla kezelési munkatárs

Dátum : 2021.09.11.

Hely: Budapest, PE, HU, 1097

A Hagyatéki Ügyek Osztálya, Számviteli ellenőrzési pozícióba keres precíz és segítőkész munkatársat. Az osztály főbb feladatai közé tartozik az elhunyt ügyfeleink örököseinek hatékony, gyors és színvonalas kiszolgálása a számlakezelési feladatoktól az örökösödési eljárások megismeréséig.

Főbb feladatok
• elhunyt ügyfeleink örököseinek hatékony, gyors és színvonalas kiszolgálása
• hagyatéki ügyekkel kapcsolatos számlakezelési feladatok elvégzése,
• hagyatékátadó végzések értelmezése,
• örökösök részére kifizethető összeg meghatározása, utalása
• levelezés örökösökkel,
• fiókkal való telefonos és írásbeli kapcsolattartás,
• bankon belüli és bankon kívüli hatósági adatszolgáltatási kötelezettségek elkészítése.

Akit keresünk
• kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képességet,
• nagyfokú szakmai igényességet, precizitást, pontosságot,
• képességet és hajlandóságot a folyamatos tanulásra
• teljesítményorientáltságot,
• készséget az önálló és a csoportos munkavégzéshez,
• együttműködő attitűdöt.

Előny:
• hagyatéki ügyekben szerzett tapasztalat,
• felsőfokú végzettség
• OTP termék- és folyamatismeret,
• angol és/vagy a német nyelv írásbeli ismerete,
• SAP felhasználói szintű kezelési tapasztalat.

Amit kínálunk:
• az ország legnagyobb, dinamikusan fejlődő bankjában egy stabil, lendületes csapat tagja lehetsz,
• támogató, emberközpontú vezetői légkör
• sokrétű, érdekes feladat
• stabil tulajdonosi háttér
• vonzó juttatási csomag, színvonalas és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• lehetőség home-office-ra