Betöltés...

Számlavezető munkatárs 6 óra - 1204 Budapest, Kossuth Lajos u. 44-46.

Dátum : 2021.07.15.

Hely: Budapest, BU, HU, 1204

Az OTP Bank Nyrt. 1204 Budapest, Kossuth Lajos u. 44-46. szám alatti fiókja

SZÁMLAVEZETŐ MUNKATÁRS

munkakörbe keresi új, ambiciózus csapattagját, 6 órában történő foglalkoztatásra.

Feladatok:

•    számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követelések, átutalások kezelése, zárolások és azok feloldása, terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése
•    számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése
•    készpénzforgalom, pénzügyi tranzakciók bonyolítása főpénztárosi szerepkörben
•    banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés
•    ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Téged keresünk, ha:

•    legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettséget szereztél
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
•    szívesen foglalkozol ügyfelekkel és minden helyzetben könnyen megtalálod a hangot az emberekkel

Előnynek tartjuk, ha:

•    van már tapasztalatod az ügyfélszolgálat/értékesítés/készpénzkezelés területén
•    felsőfokú végzettséget szereztél
•    nyelvvizsgával rendelkezel

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:
•    a munkakörhöz kapcsolódó képzéseket támogatjuk
•    biztonságot, stabil tulajdonosi hátteret és jövőképet biztosítunk
•    fiatal, dinamikus csapatunk tagjává válhatsz, ahol versenyképes bérezésben lesz részed