Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Számlavezető munkatárs - 1221 Budapest, Kossuth L. 31.

Dátum : 2021.11.13.

Hely: Budapest, BU, HU, 1221

Az OTP Bank 1221 Budapest, Kossuth L. 31. szám alatti fiókja
SZÁMLAVEZETŐ MUNKATÁRS
munkakörbe keresi új, ambiciózus csapattagját.

Feladatok:

•    készpénzforgalom, pénzügyi tranzakciók bonyolítása
•    számlaforgalom kezelése (pl.: átutalások, csoportos beszedési megbízások rögzítése; internetbank szolgáltatás megismertetése, adategyeztetés)
•    banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés
•    ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Téged keresünk, ha:

•    legalább középfokú végzettséget és
•    legalább alapfokú nyelvvizsgát szereztél
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
•    szívesen foglalkozol ügyfelekkel és minden helyzetben könnyen megtalálod a hangot az emberekkel

Előnynek tartjuk, ha:

•    van tapasztalatod az ügyfélszolgálat/értékesítés/készpénzkezelés területén
•    felsőfokú végzettséget szereztél
•    középfokú nyelvvizsgával rendelkezel
•    rendelkezel valutapénztárosi végzettséggel

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:

•    a munkakörhöz kapcsolódó képzéseket támogatjuk
•    biztonságot, stabil tulajdonosi hátteret és jövőképet biztosítunk
•    fiatal, dinamikus csapatunk tagjává válhatsz, ahol versenyképes bérezésben lesz részed

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzoddal tudsz, a "Jelentkezés most" gombra kattintva.