Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Számlavezető munkatárs - 1052 Budapest Deák Ferenc u. 7-9.

Dátum : 2022.05.14.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Az OTP Bank 1052 Budapest Deák Ferenc u. 7-9. szám alatti fiók
számlavezető munkatárs
munkakörbe keresi új csapattagját.

Feladatok:
készpénzforgalom, pénzügyi tranzakciók bonyolítása
számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követelések, átutalások kezelése, zárolások és azok feloldása, terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése
számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése
banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés
ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Téged keresünk, ha:
legalább középfokú, gazdasági vagy pénzügyi végzettséget szereztél
felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
szívesen foglalkozol ügyfelekkel és minden helyzetben könnyen megtalálod a hangot az emberekkel
pontos, precíz munkavégzés jellemez és kommunikációd kiemelkedő

Előnynek tartjuk, ha:
van már tapasztalatod az ügyfélszolgálat/készpénzkezelés területén
felsőfokú végzettséget szereztél

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:
mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk, támogatunk szakmai kiteljesedésedben
vár rád egy befogadó csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem
versenyképes bérezési rendszerben az alap- és teljesítménybéren felül cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz
egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot biztosítunk