Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Számlavezető munkatárs 1025 Budapest Törökvész út 1/a.

Dátum : 2021.09.28.

Hely: Budapest, BU, HU, 1025

Az OTP Bank Nyrt. Budapest, II. Törökvész út 1/a. sz. fiókja,

Számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

Számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követelések, átutalások kezelése, zárolások és azok feloldása, terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése.

Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése.

Készpénzforgalom bonyolítása.

Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés.

Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés.

Téged keresünk, ha:
-    rendelkezel tapasztalattal nagy mennyiségű készpénz kezelésben,
-    minden helyzetben könnyen megtalálod a hangot az emberekkel,
-    nyelvvizsgával rendelkezel
-    fogékony vagy az újdonságokra, de a monotonitás sem akadály
-    önállóan is képes vagy döntéseket hozni,
Előnyként értékeljük a valutapénztárosi végzettséget, valutaváltóban szerzett gyakorlatot.
Nálunk szakértővé válhatsz:
-    lakossági és vállalkozói ügyfelek kiszolgálásában,
-    készpénzkezelésben,
-    banki termékek és szolgáltatások személyre szabott értékesítésében
-    pénzügyi tanácsadásban,
-    hitelezési és befektetési portfólió kialakításában,
-    az új digitális eszközök ügyfél edukációjában

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:
-    innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk
-    vár rád egy támogató, vidám, nyitott csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem
-    versenyképes bérezési rendszerben az alap- és teljesítménybéren felül 467.200,- Ft cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz
-    dolgozói kedvezmények (pl. mobilszolgáltatás, sportlehetőségek, kamatkedvezmény, üdülés)
-    betanulásod idejére kiemelt támogatást adunk