Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Számlavezetési tanácsadó 1013 Budapest Alagút utca 3

Dátum : 2021.12.03.

Hely: Budapest, PE, HU, 1013

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Számlavezetési tanácsadó 1013 Budapest Alagút utca 3

Feladatok:
•    Lakossági számlavezetési feladatok szakértői lebonyolítása, a tevékenység koordinálása.
•    Bankszámla szerződések és módosítások, szerződés kiegészítések elkészítése.
•    Az ügyfélszámlák megnyitása, vezetése, megszüntetése és azok ellenőrzése.
•    A számla fölötti rendelkezések, állandó és eseti megbízások, felhatalmazások, nyilvántartások ellenőrzése, igazolások kiadása.
•    Könyvelések, átutalások, inkasszók, zárolások és azok feloldásának ellenőrzése.
•    Terhelések és jóváírások feldolgozásának, könyvelésének, számlák lezárásának és átvezetésének ellenőrzése.
•    A munkafolyamathoz kapcsolódó ügyféltájékoztatás, ügyfélaláírás és okmány azonosítás irányítása, ellenőrzése.
•    Bankszámlákkal, termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos oktatás. Bank- és Bankcsoport termék- és szolgáltatásértékesítés.

Elvárások:
•    felsőfokú végzettség, vagy középfokú végzettség és 10 év szakmai tapasztalat
Amit előnynek tartunk:

•    Államilag elismert nyelvvizsga
•    Bankfiókban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
•    munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
•    stabil tulajdonosi háttér
•    fiatal, dinamikus csapat