System Analyst

Dátum:  2024. aug. 27.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
(Fraud core rendszerek)
munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Egy dinamikusan működő, Fraud rendszerekkel foglalkozó IT csapat keresi új tagját. Ha szeretnél a digitális pénzügyi csalások megelőzésében meghatározó szerepet betölteni, mindemellett részt venni új technológiai megoldások kialakításában, hosszútávú és komplex projekteken dolgozni, mindezt agilis keretek között, akkor jelentkezz hozzánk!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Új fraud megoldások tervezésében/végrehajtásában aktívan részt veszel.
  • Üzleti-, leánybanki társterületekkel szoros együttműködésben.
  • Üzleti igényekből követelmény/technikai/funkcionális specifikációkat készítesz.
  • Kapcsolatot tartasz az IT társterületekkel, valamint külföldi szállítóval.
  • Éles üzemi hibák, problémák feltárásának támogatásában veszel részt (L3 szinten).

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezel;
  • Van fraud monitoring ismereted, valamint System/Business Analyst tapasztalatod (3+ év);
  • Foglalkoztatnak az újszerű megoldások, a technológiai lehetőségek;
  • Proaktívan elébe mész a problémáknak, legerősebb fegyvered a kommunikáció;
  • Nem gond angol nyelvű anyagokat írni, illetve angolul tárgyalni a szállítókkal;
  • Visio, drow.io, Enterprise Architect használatában jártas vagy.

Jelentkezésnél előnyt jelenthet számodra, ha:

  • Ismered az új fraud trendeket;
  • Dolgoztál már banki környezetben;
  • Van gyakorlati tapasztalatod Confluence és Jira használatában.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások.
  • Támogató fiatalos csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül.
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet.
  • Agilis munkakultúra.

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület. Madarász Viktor utca 12.