System Analyst

Dátum:  2024. ápr. 25.

Az OTP Bank Nyrt. System Analyst munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

Az OTP Bank Magyarországon a hitelintézetek közül elsőként vezette be az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében.
Az agilis szervezeti működésben nagyon erős kollaboráció és transzparens működés szükséges. Az alapos negyedéves tervezésnek köszönhetően a Squad-okon belül a munkatársak kéthetes sprintekben önállóan végzik feladataikat. Egy ilyen, dinamikusan fejlődő szervezeti egységbe keressük System Analyst munkatársunkat, aki proaktívan tudja támogatni az adattárház, ügyfél törzsadat szolgáltatások fejlesztési folyamatait.

Feladatok:
•    Adattárház, ügyfél törzsadat szolgáltatások fejlesztési feladatokhoz specifikáció készítése
•    Adattárházzal, ügyfél törzsadat szolgáltatásokkal kapcsolatos üzleti igények egyeztetése az érintettekkel
•    Töltési logikák, adattáblák tervezése
•    Fejlesztések tesztelésében való részvétel
•    Hibák, potenciális problémák feltárásában történő aktív közreműködés

Mit várunk?
•    Befejezett felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség
•    Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
•    SQL ismeret
•    Kiemelkedő probléma megoldási készség
•    Precizitás, kiemelkedő kommunikációs képesség
•    Web szolgáltatások (SOAP, REST) ismerete
•    Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:
•    Banki szektorban szerzett rendszerszervezői tapasztalat
•    Adattárház tapasztalat
•    Felhő alapú szolgáltatások ismerete
•    Szakmai angol nyelvtudás
•    Agilis módszertanban való jártasság
•    Jira és Confluence ismeret

Amit kínálunk:
•    Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
•    Szakmai fejlődés lehetősége
•    Versenyképes juttatási rendszer
•    Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: XIII. kerület