Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Stratégiai elemzési szakértő

Dátum : 2021.02.11.

Hely: Budapest, PE, HU, 1051

Feladatok:
Egy stratégiai és kiemelt egyedi projektekkel foglalkozó belső tanácsadói csapat tagjaként:
•    Közreműködés a Bankcsoport stratégiai tervének kialakításában
•    Részvétel egyedi stratégiai, tervezési, elemzési és döntés-előkészítési feladatok elvégzésében, pénzügyi modellezésében
•    A magyarországi és régiós versenytársak tevékenységének nyomon követése, eseti és rendszeres elemzések készítése
•    A Bankcsoport felsővezetői részére előadás, prezentáció javaslatok készítése
•    Belső, ügyfélszintű adatbázisok üzleti célú elemzése

Akit keresünk:
•    Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
•    Tárgyalási szinten kommunikál angolul
•    Elemző készsége magas szintű
•    Önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt alkalmas
•    Szóbeli és írásbeli kommunikációs készsége kiemelkedő
•    Fontos számára fejlődés

•    Szívesen fogadjuk pályakezdők jelentkezését is

Amit előnynek tartunk:
•    Pénzügyi, bankszakmai ismeret
•    Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat
•    Vezetési tanácsadói tapasztalat
•    Statisztikai, ökonometriai elemzési módszerek ismerete
•    Adatbányász szoftverek használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•    Izgalmas, kihívást jelentő munka – közvetlenül a Bank felső vezetése részére történő munkavégzés, milliárdos kihatású projektekben való részvétel – Kelet-Közép-Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Szakmai fejlődés lehetősége, hazai és nemzetközi banki és projekt jellegű tanácsadási ismeretek megszerzése/elmélyítése
•    Összetartó csapat
•    Támogató vezető