Állásajánlat megosztása

ServiceNow Fejlesztő

Dátum : 2019.01.17.

Hely: Budapest, BU, HU, 1023

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Paraméterezések és fejlesztések elvégzése a ServiceNow rendszerben
  • Aktív részvétel a verzióváltásokban
  • Esetenként az OTP Bank dolgozóitól, illetve belföldi és külföldi leányvállalatok dolgozóitól érkező kérések, incidensek kezelése, felhasználói támogatása

Követelmények:

  • 1-2 év, JavaScript fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás
  • Logikus gondolkodásmód
  • Kreativitás
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • ServiceNow rendszer felhasználói/rendszeradminisztrátori ismerete
  • ServiceNow rendszer fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalat
  • IT szolgáltatás menedzsment eszköz adminisztratív szintű ismerete
  • Nagyvállalati / banki környezetben szerzett tapasztalat
  • IT és üzleti területek közötti kommunikációban szerzett tapasztalat
  • ITIL alapok ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Versenyképes fizetés, és kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye: 1023, Budapest, Lajos utca 23-31.