ServiceNOW Junior Rendszerüzemeltető

Dátum : 2022.12.07.

Hely: Budapest, BU, HU, 1023

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

ServiceNOW junior rendszerüzemeltető

Az OTP Bankcsoport a szolgáltatás menedzsment folyamatainak támogatására a ServiceNOW rendszert használja.

Mik lennének a feladataid?

Rendszerüzemeltetőként a központi feladatod a rendszer felhő oldali, valamint OTP oldali infrastruktúra és alkalmazás komponenseinek kialakítása, üzemeltetése lenne. A feladat magába foglalja mind informatikai, mind biztonsági telepítések, frissítések elvégzését, ezekről dokumentációk készítését és naprakészen tartását. Feladataid közé tartoznának továbbá verzióváltások, fejlesztések adminisztrációja, valamint hibakeresések és kisebb paraméterezések tényleges elvégzése a rendszerben.

A feladatokról bővebben:

  • A rendszer üzemeltetése és paraméterezése terén együttműködés a ServiceNOW rendszerszervező és fejlesztő csapattal,
  • A rendszer konzisztenciájának fenntartása,
  • Részvétel a rendszer tesztelési és verzióváltási folyamataiban,
  • ServiceNOW riportok és dashboard-ok kialakítása,
  • A rendszer felhasználóinak kezelése, munkacsoportokba felvétele,
  • Munkafolyamatok, felhasználói felületek, egyszerű programrészletek kialakítása a ServiceNOW platformon,
  • ServiceNOW csapat agilis működésében való részvétel.

Az ideális jelölt állandóan keresi a fejlődési, tanulási lehetőségeket. Alkalmazkodik a változó körülményekhez, képes agilis munkamódszer szerint csapatban dolgozni. Ismeri az ITIL alapokat, írásban és szóban kommunikál angolul. Jól beilleszkedik a rendszert támogató, fiatalos csapatba.

Elvárások:

  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • ITIL alapok ismerete.

Előnyt jelent:

  • Informatikai rendszer kialakításában, működtetésében szerzett tapasztalat,
  • Nagyvállalati (banki) környezetben szerzett tapasztalat,
  • IT szolgáltatás menedzsment eszköz adminisztratív szintű ismerete,
  • Folyamattámogató IT rendszer kialakításában és üzemeltetésében való tapasztalat.

Profil:

  • Önálló munkavégzés,
  • Érdeklődő, tanulni akaró, önfejlesztő gondolkodásmód,
  • Modern, digitális kapcsolattartási eszközök használata,
  • Kreativitás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Informatikai affinitás,
  • Logikus gondolkodásmódképesség csapatmunkára, ugyanakkor egyéni munkavégzésre is.

Elvárt tapasztalati szint:

  • Pályakezdők és 1-3 év tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
  • Összetartó, támogató, fiatalos csapat,
  • Széleskörű juttatási csomag,
  • Piacvezető felhő technológia megismerése,
  • Hosszú távon változatos feladatok, mind az üzemeltetés, mind a projektek tekintetében.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület