ServiceNOW Rendszerszervező

Dátum : 2022.11.15.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

•    Az OTP Bankcsoport szolgáltatásmenedzsment folyamatait támogató, ServiceNOW rendszer szervezési feladatainak elvégzése.
•    A rendszerben megvalósítandó folyamatok felmérése, dokumentálása, kialakítása, paraméterezési feladatok elvégzése, belföldi és külföldi kollégáktól érkező kérések és hibák kezelése.
•    Folyamatok, felhasználói felületek kialakítása a ServiceNOW platformon a megrendelő IT vagy üzleti területektől érkező igények alapján
•    Részvétel a rendszer tesztelési és verzióváltási folyamataiban
•    ServiceNOW riportok és dashboard-ok kialakítása

Elvárások:

•    Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•    Érdeklődő, tanulni akaró, önfejlesztő gondolkodásmód
•    Önálló munkavégzésre való képesség
•    Pályakezdők és 1-5 év tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

•    Rendszerszervező pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
•    ITIL alapok ismerete
•    IT és üzleti területek közötti kommunikációban szerzett tapasztalat
•    IT szolgáltatás menedzsment eszköz adminisztratív szintű ismerete
•    Nagyvállalati (banki) környezetben szerzett tapasztalat
•    Agilis munkamódszerben szerzett gyakorlat
•    Folyamattámogató IT rendszer kialakításában és üzemeltetésében való tapasztalat

Amit kínálunk:

•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Professzionális munkakörnyezet
•    Támogató, segítő munkahelyi légkör
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér
•    Home Office lehetőség
•    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok