Senior project manager

Dátum:  2024. szept. 11.

Az OTP Bank Nyrt. Digitális Divízióban működő Üzletfejlesztési Kompetenciaközpont projekt menedzser csapatába, elsősorban komplex informatikai érintettségű projektek irányítására keresünk szakembert.

Feladatok:

  • Komplex, stratégiai jelentőségű projektek irányítása a teljes életciklus során az előkészítéstől, a projektté formáláson át egészen az informatikai fejlesztési feladatok megvalósításáig és a projekt lezárásáig
  • Nagy méretű projektszervezet irányítása jellemzően hybrid környezetben (agilis leszállítási egységekkel)
  • Széleskörű kapcsolattartás a teljes banki működést lefedő üzleti, informatikai és támogató területekkel, illetve a közreműködő beszállítókkal
  • Együttműködés agilis és nem agilis környezetben dolgozó szervezetekkel
  • Előrejelzések, kimutatások, beszámolók készítése, illetve bemutatása a menedzsment felé; döntések előkészítésében való részvétel,
  • Közreműködés a projektmenedzsmenthez kapcsolódó működésfejlesztési tevékenységekben

Elvárások:

  • Minimum 6 év projekt menedzsment tapasztalat nagyvállalati környezetben (önálló projektvezetés szállítási felelősséggel)
  • PMI módszertan, technikák és eszközök ismerete
  • Agilis működés és fejlesztési módszertan ismerete
  • IT fejlesztési folyamat ismerete
  • Felsőfokú végzettség gazdasági, pénzügyi vagy informatikai területen
  • JIRA, Confluence felhasználói tapasztalat
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Magas szintű elemző és analitikai képesség
  • Strukturált gondolkodásmód és magas szintű problémamegoldó készség
  • Dinamikus, ambiciózus személyiség
  • Eredmény és minőség orientált munkavégzés
  • MS Office alkalmazások (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt

Előny:

  • Komplex banki projektekben (1 évnél hosszabb, 1 Mrd HUF feletti budget) szerzett projektvezetői tapasztalat
  • Bankszakmai ismeretek, pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Agilis munkakörnyezetben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő projektek
  • Dinamikus csapat
  • Kelet-Közép-Európa egyik vezető bankcsoportjánál megbízható, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődés lehetősége, banki és projekt jellegű ismeretek megszerzése/mélyítése
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Heti 2 nap home office lehetősége, inspiráló, modern munkahely

Munkavégzés helyszíne: 1138 Budapest, Madarász utca 12.