Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Senior fejlesztési szakértő

Dátum : 2021.09.17.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Leendő feladataid:

  • Kártya authorizációs rendszer fejlesztésében való részvétel
  • Új programrészek fejlesztése és tesztelése
  • Fejlesztői dokumentációk készítése
  • Hibák keresése, javítása
  • A régió legnagyobb bankkártya elfogadó csapat szakmai erősítése

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legálabb 4-5 év releváns szoftverfejlesztői tapasztalat (C programnyelv)
  • Stabil angol nyelvtudással rendelkezel
  • Logikus, strukturált gondolkodás, kezdeményező készség
  • Integrációs technológiák ismeretében van tapasztalatod (Webservice, REST)
  • Kiemelkedő az önálló probléma megoldási készséged
  • Fontos számodra az ügyfél-orientáltság

Előnyt jelent számunkra:

  • Kártya authorizációs folyamatok ismerete
  • HP NonStop mainframe környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Transaction Application Language (TAL) programnyelv ismerete
  • Bankkártya rendszerek ismerete
  • Oracle GoldenGate használatában, paraméterezésében szerzett tapasztalat

Ami kínálunk neked:

  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai képzéseken való részvétel