Senior System Analyst

Dátum:  2024. ápr. 17.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
(Payments)
munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Az OTP Bank Magyarországon a hitelintézetek közül elsőként bevezette az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében.
Ebben a megújult működési struktúrában, egy dinamikusan működő IT csapat keresi új tagját. Ha szeretnéd alakítani a jövő fizetési folyamatait, meghatározó szerepet betölteni a mögöttes technológiai megoldások átalakításában, hosszútávú és komplex projekten dolgozni, jelentkezz hozzánk!

Hogyan telnek majd a mindennapjaid nálunk?

  • Új megoldások tervezésében/végrehajtásában aktívan részt veszel.
  • Pénzforgalmi rendszerek IT összefogói szerepkörének ellátásával.
  • Üzleti-, leánybanki társterületekkel szoros együttműködésben.
  • Üzleti igényekből technikai/funkcionális specifikációkat készítesz.
  • Az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálásával.
  • Kapcsolatot tartasz az IT társterületekkel, valamint külföldi szállítóval.
  • Jelentéseket, riportokat készítesz.
  • Éles üzemi hibák, problémák feltárásának támogatásában veszel részt.

Te vagy az ideális pályázó számunkra, ha:

  • Felsőfokú informatikai/gazdasági végzettség és/vagy legalább 5 éves pénzintézeti, releváns tapasztalattal rendelkezel.
  • Workflow folyamatokban és alkalmazások/rendszerek közötti hibakeresésben szerzett tapasztalatra (log elemzés, trace) tettél szert.
  • Pénzügyi rendszerekhez kapcsolódó rendszerszervezői ismereted van.
  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett, releváns munkatapasztalatod van.
  • Szakmai, aktív, legalább középfokú angol nyelvismerettel rendelkezel.
  • Proaktív, határozott fellépésű vagy, aki gyorsan tud reagálni a változó prioritásokra.
  • Képes vagy out of the box gondolkodni.
  • Precizitás jellemez a munkádban, kiemelkedő kommunikációs és tárgyaló készségekkel rendelkezel.
  • Adatmodellező szoftverek használatában jártas vagy (pl.: Vízió, drow.io, Enterprise Architect).
  • Oracle adatbázis lekérdezéshez szükséges SQL ismeretekre tettél szert.

Előnyként értékeljük:

  • Ismered a banki folyamatokat.
  • Az agilis módszertani és termék (Atlassian) ismeret a kisujjadban van.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatásokat biztosítunk.
  • Támogató fiatalos csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezetre számíthatsz.
  • Szakmai fejlődési lehetőségként tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt.
  • Hosszútávú munkalehetőséget, szakmai karrierutakat biztosítunk számodra.
  • Nálunk adott a fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet.
  • Agilis munkakultúra vár rád.

Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Madarász Viktor utca 12.