Betöltés...

Senior Relationship Manager (Senior Nagyvállalati Ügyfélkapcsolati Tanácsadó)

Dátum : 2021.09.05.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

A Nagyvállalati Főosztály elsődleges törekvése a meglévő ügyfélportfolió professzionális kiszolgálása és tudatos stratégia mentén történő bővítése állományi és minőségi szempontból egyaránt.

Főbb munkaköri feladatok:

  • Magyar és nemzetközi tulajdonú nagyvállalati ügyfélcsoportok kiszolgálása; ügyfélkapcsolattartás;
  • Egyedi ügyféligényekhez igazodó finanszírozási megoldások kidolgozása, előterjesztése;
  • Bankcsoport szintű ügyfélcsoport limitek mentén történő finanszírozások megvalósítása, limitfelülvizsgálatok tervszerű elvégzése;
  • Regionális ajánlattételekben, tendereken való részvétel;

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben és ügyfélkörben szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat;
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség; tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Banki termékek, technikák, biztosítékok és azok alkalmazási lehetőségeinek magas szintű ismerete;
  • Gazdálkodáselemzésben (mérleg, eredménykimutatás, cash flow) és tervelemzésben vagy pénzügyi modellezésben való jártasság előnyt élvez;
  • Egyes pozíciók betöltéséhez energiaszektor finanszírozásában szerzett tapasztalat előny;
  • Proaktív, üzleti szemléletű személyiség;
  • Ügyfélközpontúság;
  • Csapatmunka, jó kommunikációs készség;
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, kreativitás;
  • Komplex, szisztematikus gondolkodásmód;
  • Pontos, precíz munkavégzés

​​​​​​Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, online képzések
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Kulturált munkakörnyezet; távoli munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, V. Bajcsy-Zsilinszky út 24.