Operation System Expert 2

Dátum:  2024. ápr. 11.

Senior Microsoft AVD és RDS üzemeltető munkakör betöltésére munkatársat keresünk.

Feladatok:
•    Azure AVD rendszer folyamatos működésének biztosítása
•    Hibafelderítési és hibaelhárítási feladatok végrehajtása a produktív környezetben
•    Rendszer dokumentáció karbantartása
•    Banki- és leányvállalati területek támogatása
•    Igény- és kivételkezelési feladatok ellátása

Elvárások:

•    A felhős Azure megoldások, technológiák és szabványok ismerete
•    Nagyvállalati Azure, Azure AVD, Azure VM, OnPrem üzemeltetésben szerzett legalább 2 év releváns tapasztalat
•    Angol szakmai nyelvtudás
•    Alaposság, határidő követés, nyitottság a fejlődésre

Előnyt jelent:
•    Szakirányú felsőfokú végzettség (informatika / informatikai biztonság / gazdasági informatika)
•    Azure infrastruktúra kialakításában, üzemeltetésében (IaaS, SaaS, PaaS) szerzett tapasztalat
•    Azure DevOps programozási technológiák (Terraform, JSON, Packer, Powershell) ismerete
•    Azure tanúsítványok megléte (pl. AZ-104, AZ-140)
•    Banki informatikai környezetben szerzett üzemeltetői tapasztalat
•    Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs képesség, proaktív személyiségjegyek és csapatmunkában szervezett tapasztalat

Amit kínálunk:
•    Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
•    Home Office lehetősége
•    Szakmai fejlődés lehetősége
•    Versenyképes juttatási rendszer (Magánnyugdíj, Egészségpénztár, Cafetéria)
•    Felelősségteljes, önálló munkavégzés