Senior Java fejlesztő

Dátum : 2022.12.07.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Főbb feladatok:

•    Új IT technológiai alapokon működő, világszinten is korszerű, internetbank és mobilbank alkalmazások fejlesztésében való részvétel
•    Fejlesztői feladatok végrehajtása a specifikációk, valamint a rendszertervek alapján
•    Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, új programrészek fejlesztése és tesztelése
•    Aktív részvétel IT projektekben a tervezéstől a megvalósításig
•    Hibák keresése és javítása
•    Adatbázis tervezés és fejlesztés

Elvárások:

•    6 éves JAVA fejlesztői tapasztalat
o    Java 11+, Spring boot és/vagy Akka
o    GIT
o    NoSQL, SQL, Maven, REST, JSON
o    CI/CD (Jenkins) ismerete
o    Docker
•    Microservice architektúra ismerete
•    Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
•    Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
•    Linux/Unix operációs rendszer felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:

•    Full-stack fejlesztési tapasztalat
•    Openshift vagy Kubernetes ismeretek
•    Angular, javascript ismeret
•    Informatikai angol nyelv ismerete
•    Agilis hozzáállás, fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt

Amit kínálunk:

•    Fiatal, jó hangulatú csapat
•    Versenyképes fizetés
•    Bónusz rendszer
•    Külsős és belsős képzések
•    Karrierút
•    Stabil háttér, melyet Magyarország legnagyobb bankja biztosít
•    Home office lehetőség