Állásajánlat megosztása

Senior Java fejlesztő

Dátum : 2022.07.29.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Új technológiai alapokon működő, világszinten is korszerű, internetbank és mobilbank alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Fejlesztői feladatok végrehajtása a specifikációk, valamint a rendszertervek alapján
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, új programrészek fejlesztése és tesztelése
  • Aktív részvétel IT projektekben a tervezéstől a megalósításig
  • Hibák keresése és javítása
  • Adatbázis tervezés és fejlesztés

Elvárások:

  • Minimum 5 év, Java fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Java8+, Spring boot, Akka, J2EE
  • NoSQL, SQL, Maven, REST, JSON
  • CI/CD ismerete,SVN, GIT
  • Docker, Openshift
  • Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
  • Linux/Unix operációs rendszer felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Full-stack fejlesztési tapasztalat
  • Kubernetes
  • Microservice
  • Angular, JavaScript ismerete
  • Agilis hozzáállás
  • Fogékonyság az új ismeretek és technológiák iránt

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet
  • Támogató csapat, jó hangulatú és színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása
  • Home office lehetőség
  • Külsős és belsős képzések