Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Java fejlesztő

Dátum : 2021.09.03.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Főbb feladatok:

  • Fejlesztési feladatok végrehajtása rendszertervek és üzleti igények alapján
  • Aktív részvétel IT projektekben a tervezéstől a megvalósításig
  • Meglévő és új alkalmazások fejlesztése
  • Adatbázis tervezés és fejlesztés
  • unit és integrációs, „kód közeli” automata tesztek írása és végrehajtása
  • DevOps feladatok ellátása a fejlesztési környezeteken
  • Hibák keresése és javítása, a felhasználói tesztek támogatása

Elvárások:

  • 3-4 éves JAVA fejlesztői tapasztalat
    • Spring boot, J2EE
    • SQL, Maven, SOAP, REST, JSON,
    • Tomcat, JBoss, RabbitMQ, Kafka,
    • CI/CD ismerete, GIT
    • Docker, OpenShift
  • Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
  • Linux/Unix operációs rendszer felhasználó szintű ismerete
  • Agilis hozzáállás, fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Előnyt jelent:

  • Full-stack fejlesztési tapasztalat
  • Kubernetes
  • NoSQL
  • Microservice
  • BigData
  • Node.js

Amit kínálunk:

  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz rendszer
  • Külsős és belsős képzések
  • Karrierút
  • Stabil háttér, melyet Magyarország legnagyobb bankja biztosít
  • Home office lehetőség