Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Senior IT Infrastruktúra elemző

Dátum : 2022.04.25.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Üzleti, projekt, biztonsági és architekturális elvárások felmérése, elemzése és ezek alapján infra és kommunikációs architektúra koncepcionális tervezése
  • Csoportszintű megoldások és szolgáltatások infra és hálózati szempontú modellezése, koncepcionális kialakítása, beleértve azok bevezetési és üzemeltetési fázisait
  • Nemzetközi projektek stratégiai szintű tervezésében és végrehajtásában aktív közreműködés, azok támogatása
  • Csoportszintű módszertanok és sztenderdek kialakításának támogatása
  • Projekt csapatokkal és IT technológiai (infra architektúra, network, IT biztonság, üzemeltetés) területekkel napi kooperáció
  • Szállítókkal kapcsolattartás, érdekképviselet
  • Bankintegrációs feladatok támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (informatikai és/vagy közgazdasági)
  • Rendszerelemzői és/vagy infra architektúra tervezési tapasztalat a következő területeken: networking, IT biztonság, magas rendelkezésre állású környezetek, cloud technológiák (Azure, AWS), AD/ADFS
  • Középszintű bankszakmai ismeretek
  • Minimum 5 év, nagyvállalati, multinacionális környezetben szerzett releváns szakmai és projekt tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű aktív ismerete (szóban és írásban)
  • Strukturált és analitikus gondolkodásmód, problémamegoldó képesség
  • Külföldi utazásokra való hajlandóság (akár havonta több alkalommal is)

Előny:

  • Projektszemlélet: PMP, PRINCE2, PMI-ACP vagy egyéb nemzetközileg elismert projektmódszertan ismerete
  • Nemzetközi projekt és/vagy IT tanácsadói tapasztalat
  • ITIL folyamatok ismerete
  • IT üzemeltetési tapasztalat
  • Szerb, horvát, román, bolgár vagy orosz nyelv aktív ismerete
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Nemzetközi projektek, angol nyelvű környezet, járványhelyzet függvényében utazási lehetőség
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Munkavégzés helye: 1131. Budapest, Babér utca 9.