Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Senior Frontend Developer

Dátum : 2021.09.09.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Főbb feladatok:

  • Fejlesztések és egyedi megoldások tervezése
  • Fejlesztés végrehajtása, dokumentálása, leszállítása
  • Fejlesztések minőség biztosítása, unit-, integrációs-, E2E tesztek készítése, szervezése, lebonyolítása, dokumentálása
  • DevOps technológiák és módszerek kialakításában való részvétel
  • Hibakeresés, hibajavítás, tesztelés
  • Szakmai konzultációk, oktatások tartása, mentoring

Elvárások:

  • 3+ éves frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • JavaScript, ES, TypeScript, Angular.
  • HTML, CSS/SCSS
  • Web Development, micro frontend tapasztalat
  • Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
  • Agilis hozzáállás, fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Szinkron és aszinkron rendszerek működése.
  • Maven, GIT, CI/CD módszerek ismerete
  • Linux/Unix operációs rendszer felhasználó szintű ismerete
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Előnyt jelent:

  • Full-stack fejlesztési tapasztalat
  • Azure Cloud jártasság
  • React Native ismeret
  • protobuf / gRPC / GraphQL
  • Docker, Kubernetes
  • NoSQL
  • BigData
  • Node.js

Amit kínálunk:

  • Startup mentalitás
  • Fiatalos csapat
  • Agilis módszertan
  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
  • Home Office lehetősége
  • Udemy Business hozzáférés és szakmai konferenciákon való részvétel
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Versenyképes juttatási rendszer