Állásajánlat megosztása

Senior Angular Frontend Developer

Dátum : 2022.08.05.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Otthonmegoldások Kft.
(az OTP Bank Nyrt. leányvállalata)
munkakör betöltésére munkatársat keres

Főbb feladatok:

•    Fejlesztések és egyedi megoldások tervezése
•    Fejlesztés végrehajtása, dokumentálása, leszállítása
•    Fejlesztések minőség biztosítása, integrációs és tesztek készítése
•    Hibakeresés, hibajavítás, tesztelés
•    Rendszerteszt előkészítése, szervezése, lebonyolítása, dokumentálása
•    Konzultáció a fejlesztési folyamat egyéb résztvevőivel
•    Szakmai konzultációk, oktatások tartása, mentoring

Elvárások:

•    HTML, CSS
•    JavaScript / TypeScript
•    Angular keretrendszer
•    Angular component library-k (RxJS, ngrx)
•    Micro frontend tapasztalat
•    Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
•    Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
•    Agilis hozzáállás, fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
•    Angol nyelv középfokú ismerete

Előnyt jelent:

•    CI/CD terén szerzett felhasználói tapasztalat
•    UX tervezési tapasztalat
•    Android vagy iOS fejlesztési tapasztalat
•    Full-stack fejlesztési tapasztalat
•    Azure Cloud jártasság
•    Python

Amit kínálunk:

•    Startup mentalitás
•    Professzionális eszközkészlet
•    Fiatalos csapat
•    Agilis módszertan
•    Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
•    Home Office lehetősége
•    Udemy Business hozzáférés és szakmai konferenciákon való részvétel
•    Felelősségteljes, önálló munkavégzés
•    Versenyképes juttatási rendszer