Senior Data Scientist

Dátum:  2024. aug. 30.

Az OTP Bank Innovációs Tribe-ja keresi azt a Senior Data Scientist-et, aki szívesen fejlesztené tovább a bank előrejelző, beágyazó, klasszifikációs, klaszterező vagy generatív modelljeit, ezzel hozzájárulva a magasabb szintű ügyfélélményhez és biztonsághoz. Továbbá innovációs területünkből fakadóan kutatás-fejlesztési projektekben is szívesen részt venne.

Főbb feladatok:

•    Kutatási feladat esetén az eredmények gyakorlatba ültetése hatékony Python kód formájában (OOP szemlélettel)
•    Adatelemzés során keletkezett információ átadása magyarázó ábrák segítségével, a konklúziók egyértelmű bemutatásával
•    MLOps folyamatok kialakításának támogatása, együttműködés az MLOps mérnökökkel
•    Junior kollégák segítése

Elvárásaink:

•    Társalgási szintű angol nyelvtudás
•    Jártasság a matematika, statisztika, valószínűségszámítás területén
•    ML-DL algoritmusok ismerete
•    Nagy nyelvi modellek koncepciójának ismerete

Amit kínálunk:

•    Legújabb technológiák
•    Kiváló kollégákkal építheted ki a csapatodat
•    Egy innovatív, startup mentalitással rendelkező szervezet
•    Versenyképes juttatási csomagot, széleskörű képzési lehetőségeket

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület