Senior Data Engineer

Dátum:  2024. ápr. 18.

Az OTP Bank Nyrt Senior Data Engineer munkakörbe keres új munkatársat.

Főbb feladatok:
•    Adatmenedzsment megoldások fejlesztése
•    Adatstruktúrák, data pipeline-ok fejlesztése üzleti elemzés és modellezés céljára
•    Együttműködés forrásrendszerekkel, adatokat használó területekkel
•    Éles üzem támogatása
•    Integrációs feladatokban részvétel
•    folyamatok optimalizálása

Amit várunk:
•    magabiztosság relációs adatbázisok kezelésében
•    Oracle/PLSQL ismeret
•    Spark ismeret
•    ETL process ismeret
•    UNIX/Linux/Solaris legalább alapszintű ismerete

Előny:
•    Azure, Databricks ismeret
•    Kafka, Hive ismeret
•    Airflow tapasztalat
•    Banki környezetben szerzett tapasztalat
•    Agilis működésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•    Támogató, barátságos környezet, kiváló hangulatú csapat
•    Piacvezető vállalatcsoport által nyújtott stabilitás
•    Hybrid munkavégzés
•    Fejlődési és képzési lehetőségek, szakmai rendezvények
•    Rekreációs lehetőségek

Munkavégzés helye: XIII. kerület, és home office