Állásajánlat megosztása

Senior Bankbiztosítási Termékmenedzser

Dátum : 2022.05.01.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
Senior Bankbiztosítási Termékmenedzsert keres
Fő feladat: Bankbiztosítási üzletfejlesztés az OTP Banknál

Az OTP Banknál termékeink, szervezetünk fejlesztésében és munkamódszereinkben is folyamatosan keressük az új megoldásokat. A sikeresen alkalmazott agilis működési modell új dimenziókat kínál a mindennapokban. Az OTP Csoport biztosítási tevékenységének további fejlesztése érdekében a Retail Divízió Bankbiztosítási területe Senior Bankbiztosítási Termékmenedzsert keres.

A munka leírása:
•    Budapesti székhelyű munkavégzés, rendszeres belföldi utazásokkal.
•    Részvétel a bankbiztosítási üzletág teljesítményének monitorozásában és fejlesztésében az OTP Bank és a biztosító partnerek között.
•    Kapcsolattartás a fiókhálózattal, a Contact Center és a támogató területekkel.
•    Elemzések, kimutatások készítése, hozzájárulás a termék- és üzletfejlesztési kezdeményezésekhez.
•    Közreműködés a bankbiztosítási projektek megvalósításában.
•    Tapasztalat- és tudásátvitel előmozdítása az egyes külföldi leánybankok között.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:
•    Pénzügyi, közgazdasági, jogi vagy igazgatási felsőfokú végzettség (BSc/MSc).
•    Legalább 4 év releváns területen szerzett munkatapasztalat: tanácsadó cégnél, biztosító társaságnál vagy kereskedelmi banknál bankbiztosítási területen.
•    Gyors és hatékony tanulási és fejlődési készség.
•    Magasfokú, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt).
•    Előnyt jelent egyéb kelet-közép-európai nyelvtudás.
•    Előnyt jelent bankfióki és/vagy contact center tapasztalat.
•    Erős analitikai képességek, strukturális gondolkodás.
•    Csapatjátékos hozzáállás.
•    Proaktív hozzáállás, erős projektkoordinálási és szervezőképesség.
•    Kiváló prezentációs és kommunikációs képesség.

Amit nyújtani tudunk:
•    Egy dinamikusan növekvő csapat részese lehetsz.
•    Támogató közeg, bíztató és izgalmas nemzetközi munkakörnyezet.
•    Meredek tanulási görbe és nagyszerű fejlődési lehetőségek, valamint továbbképzések.
•    Agilis szervezeti felépítés.
•    Versenyképes fizetés és juttatások.
•    Modern, vonzó munkakörnyezet.