Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Retail teljesítménymenedzsment szakértő

Dátum : 2021.04.08.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Mik a terület főbb jellemzői?

A Retail Teljesítmény Menedzsment squad a Retail Divízió vezetésének döntés támogatását látja el, a központ agilis területein foglal helyet. A tribeokon, illetve divíziókon is átívelő koordinációs szerepvállalással, a vezetői anyagok elkészítésével széles rálátás biztosított a bank egészére vonatkozóan, az operatív elemi feladatoktól az irányadó stratégiákig.

Kit keresünk?

Olyan proaktív csapattagot keresünk, aki nyitott az újdonságokra és szeret kreatívan alkotni, önállóan és csapatban egyaránt. Szívesen tanul, jó kommunikációs készséggel rendelkezik, érdeklik a gazdasági összefüggések.

Mi a célunk?

Az elsődleges célunk a vezetők döntéstámogatása, tervezéssel, ösztönzési rendszer működtetésével, értéklánc meghatározással, banki és piaci állományok ismertetésével, bevétel és költséghatékonyság elemzéssel, agilis működés mérési rendszer kialakításával, divízión átnyúló feladatok koordinálásával. Központ és értékesítési hálózat közötti elvárások összhangjának megteremtésével. Ehhez szükséges a stratégiai irányok ismerete, banki termékek és folyamatok, árazás, üzletpolitika átfogó ismerete. Jól működő alaprendszereink vannak, de mindig van igény és lehetőség a fejlesztésre, új ötletekre. Igyekszünk mindig élenjárni a technológiában.

Mik a feladataink?

  • Adatok kinyerése, meglévő rendszerek használatával (Bank és „saját” adatbázis(ok) Pl.: TA, Core Financials, TM1) ezeknek folyamattá történő alakítása, automatizálása
  • Információk előállítása a kinyert adatok felhasználásával (beavatkozási pontok és driverek ismertetése)
  • Folyamatos riporting a teljesítményről (Prezentálás, vezetői feljegyzés, ppt prezentáció, power bi felhasználásval), felsővezetői prezentációkra anyagok készítése
  • Elkészített riportokban jelző rendszerek biztosítása (Controlling funkciók kialakítása)
  • Riportok fejlesztése (meglévők átalakítása, új információk vizualizálása, új eszköz használatával történő megjelenítés)
  • Jegyzetek, dokumentációk elkészítése, folyamat és fejlesztési feladatok leírása, Controlling és területi szabályozások ismerete, véleményezése, szükség esetén azok kiegészítése
  • Szakterületekkel, folyamatszervezőkkel és más fejlesztőkkel való együttműködés
  • Adatelemzői, kontrolling guild működtetése a Divízión belül

Mit várunk el?

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy műszaki menedzseri végzettség
  • MS Office haladó szintű ismerete (Ezen belül is kiemelten, excel és power point)
  • Kiváló elemzői készségek
  • Nyitottság az újra, a tanulásra
  • Teherbíró képesség
  • Gazdasági összefüggések iránti érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség

Hasznos lehet!

  • SQL nyelv ismeret, power BI
  • Alapszintű számviteli jártasság
  • Pénzintézetnél vagy más szolgáltatás-orientált szegmensben szerzett tapasztalat
  • Prezentáció készítésében jártasság, vagy ismeretek

Mit kínálunk?

  • Agilis munkavégzés
  • Területi igényekhez szükséges szakmai fejlődés biztosítása
  • Lehetséges karrier út megvalósítása
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Fiatal és dinamikusan növekvő csapat startup mentalitással
  • Törzsidőn belül is rugalmasan kezelt munkavégzés
  • Felső vezetőkkel való együttműködés
  • A Bankcsoport anyavállalataként nemzetközi kitekintés, best practise-k megosztása