Állásajánlat megosztása

Retail Back Office szakértő

Dátum : 2022.08.01.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Az OTP Bank Markets és Értékpapír Back Office Főosztályának Értékpapír Elszámolási Osztálya keresi leendő munkatársát Retail Back Office szakértő pozícióba.

Feladatok:

•    értékpapír törzsadatok rögzítése az analitikus rendszerbe, az üzleti területek igényei alapján
•    számlavezetett ügyfelek magyar és külföldi értékpapír transzfer megbízásainak elszámolása
•    részvénykönyvi aktualizálásokhoz TMF-ek elkészítése és elküldése
•    helyszámlákat érintő tőzsdei elszámolások ellenőrzése és rögzítése az analitikus rendszerbe – BÉT, XETRA
•    hely-tulajdon számlák egyeztetése, rekonsziliálás
•    felügyeleti jelentések előkészítése – napi, havi

Elvárások:

•    legalább középfokú végzettség
•    értékpapír elszámolási ismeretek
•    angol középfokú nyelvtudás - írásban
•    elszámolóházi rendszerek ismerete – KID
•    MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
•    back office munkavégzésre alkalmasság
•    precizitás, terhelhetőség, monotonitás tűrés
•    problémamegoldó képesség
•    jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:
•    angol középfokú nyelvvizsga
•    hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
•    Clavis, SWIFT, Xact rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

•    modern irodai környezet
•    lendületes, összetartó csapat
•    próbaidő után vonzó cafetéria csomag
•    home office lehetőség
•    támogató vezetői hozzáállás

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület