Retail üzleti elemzési szakértő

Dátum:  2024. okt. 15.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
Retail Üzleti elemzési szakértő
pozícióba keres kollégát

Feladatok:

  • Elemzési és riporting megoldások szállításának támogatása
  • Elemzések előkészítése, eredmények kommunikációja és prezentálása
  • Vizualizációs terv kialakítása, vizualizációs eszköztár használata, témára szabott optimalizáció.
  • Belső és IT által leszállított fejlesztések teszteléseinek elvégzése
  • Adatok kinyerése a különböző rendszereinkből, ezeknek automatizálása, folyamattá történő alakítása.

Elvárások:

  • gazdasági/reál területen szerzett felsőfokú végzettség
  • MS Excel haladó szintű ismerete
  • strukturált gondolkodásmód, precizitás
  • ok-okozati összefüggések megértése
  • társalgási szintű angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SQL, PowerBI vagy DAX- kódnyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • izgalmas, kihívást és szakmai fejlődési lehetőséget jelentő feladatok
  • Innovatív és inspiráló munkakörnyezet, a modern és zöld Budapest 13. kerületi M12 irodaházban
  • Támogató vezetői hozzáállás
  • Motivált, sikerorientált, lendületes csapat
  • Rugalmas otthoni munkavégzési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, cafetéria valamint egyéb juttatások
  • Stabil, hosszútávú karrierlehetőség