Rendszerszervezői szakértő

Dátum:  2024. ápr. 20.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Core Banki számlavezető rendszer fejlesztése, gondozása, tesztelése, hibakeresés
  • Üzleti igényekből specifikáció készítése
  • Fejlesztési igények megvalósítása társterületeken átnyúló koordinációval
  • A tesztelésekben való közreműködés (felhasználói tesztek támogatása, tesztelés, integrált tesztekben való részvétel, tesztelési forgatókönyv és jegyzőkönyv készítése)
  • Kapcsolattartás Üzleti területekkel, IT társterületekkel, felhasználókkal, valamint szállítókkal
  • Információ szolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése
  • Éles üzemi hibák, problémák feltárásának támogatása

Akit keresünk:

  • Felsőfokú informatikai végzettség, legalább 5 éves pénzintézeti tapasztalat
  • Szakmai középfokú angol nyelvismeret
  • Magas szintű elemző és problémamegoldó készség
  • Pénzügyi rendszerekhez kapcsolódó üzleti és rendszerszervezői ismeret
  • Kommunikációs készség és együttműködési képesség
  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat
  • Pénzforgalmi üzleti tevékenységet támogató rendszerek ismerete
  • MS Office alkalmazások készség szintű használata (Word, Excel, stb.)

Amit előnynek tartunk:

  • Informatikai rendszerek használatában való jártasság
  • Workflow folyamatokban és alkalmazások közötti hibakeresésben szerzett tapasztalat (log elemzés, trace)
  • Unix (Linux) ismeretek
  • Shell script programozás, SOAP, XML tapasztalatok
  • Oracle adatbázis lekérdezéshez szükséges SQL ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások
  • Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet, modern irodaépület
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, sokrétű technológiai környezet
  • Home Office lehetőség