Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Rendszerszervező

Dátum : 2021.03.29.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Leendő munkatársunk feladata:

  • Üzleti fejlesztési igények menedzselése a tervezéstől a leszállításig, elsősorban dokumentum-menedzsment területen megvalósított megoldások esetén
  • Üzleti követelmények meghatározása, priorizálása, elemzése
  • A fejlesztési igények implementációjának szervezése, a rendszerkapcsolatok tervezése, specifikációja
  • A szervezői és felhasználói tesztelés tervezése, végrehajtása
  • A fejlesztői beavatkozást igénylő incidensek és problémák vizsgálata, a megoldás szervezése és szállításig történő nyomon követése

Elvárások:

  • Business analyst, rendszerszervezési és tesztelési módszertanok ismerete
  • UML ismeret
  • Alap infrastruktúra ismeretek (AD, authentikáció, autorizáció)
  • Jó elemző-, és problémamegoldó készség, precizitás, önállóság, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Dokumentum-menedzsment alkalmazások fejlesztése terén szerzett tapasztalat
  • Agilis fejlesztési és tesztelési módszertan gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • Microsoft SQLServer adatbázis ismeretek (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz rendszer
  • Cafeteria, egészségpénztári, nyugdíjpénztári támogatás
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Folyamatos képzések
  • Home Office lehetőség
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat