Állásajánlat megosztása

Rendszerszervező

Dátum : 2022.09.07.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Új IT technológiai alapokon működő, világszinten is korszerű, elektronikus csatornákhoz tartozó alkalmazások rendszerszervezési feladatai ellátásához keresünk kollégát.

Követelmények:

•    Felsőfokú végzettség
•    Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet
•    Középfokú angol nyelvtudás
•    Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség
•    Jó kommunikációs készség
•    Önállóság
•    Proaktív munkavégzés
•    Interface specifikálásban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

•    Rendszerszervezői tapasztalat
•    Tapasztalat, elektronikus rendszer fejlesztésében
•    Banki IT területen szerzett tapasztalat
•    Jira, Postman, Confluence, OpenShift, Swagger ismeret

Amit kínálunk:

•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Professzionális munkakörnyezet
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér
•    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
•    Fiatalos, támogató csapat
•    Agilis vállalati struktúra
•    Homeoffice lehetőség

Munkavégzés helye: 1131, Budapest, Babér utca 9