Állásajánlat megosztása

Rendszerszervező (SWIFT)

Dátum : 2022.06.20.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

•            Üzleti specifikációk értelmezése, egyeztetése

•            IT funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások, teszt tervek készítése

•            Fejlesztések megtervezése, megvalósításának koordinálása ill. megvalósítása

•            Szervezői tesztelések előkészítése, tesztdokumentáció készítése, tesztelés

•            Szakmai kapcsolattartás külső szállítókkal

•            Kapcsolattartás az üzleti és különböző IT területekkel

Akit keresünk:

•            SWIFT Alliance Access, SWIFT Alliance Gateway és SWIFTNet Link alkalmazások naprakész ismerete

•            tárgyalóképes angol nyelvtudás

•            jó folyamattervezői és szervezői készség

•            szakmai önállóság

•            stressz tűrő készség

Amit előnynek tartunk:

•            Linux felhasználói ismeretek

•            UNIX shell programozási ismeretek (bash, ksh)

•            Oracle SQL ismeretek

•            XML ismeretek (XML Schema, XPath)

•            tapasztalat az ISO 20022 szabvány alkalmazásában

•            adathálózati ismeretek

•            Java programozási ismeretek

•            JBoss Fuse ESB vagy más integrációs middleware működésének ismerete

•            bankközi elszámolási csatornák ismerete (TARGET2, EURO1, STEP2/SEPA)

Amit kínálunk:

  •  Stabil hátterű piacvezető nemzetközileg elismert vállalat csoport.
  •  Biztos, hosszútávú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása.
  •  Támogató, segítő munkahelyi légkör.
  •  Kiemelkedő juttatási csomag.
  •  Magyarországon egyedülálló és innovatív projektekben való részvétel.
  •  Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok.