Állásajánlat megosztása

Rendszerszervezési szakértő

Dátum : 2019.08.07.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Főbb feladatkörök:
  • CASIR rendszerszervezési (felügyeleti szervek felé küldendő elsősorban hiteljelentések)  feladatok ellátása
  • ALM/WLM alkalmazások rendszerszervezési feladatainak elvégzése
  • Meglévő funkcionalitás továbbfejlesztése, új funkciókhoz szükséges paraméterezési, adatbetöltési feladatok
  • Új adatforrások bevonása, adatelőkészítési és feldolgozási folyamatok
  • Adatáramlások, transzformációk kialakítása
  • Tesztelési és dokumentálási feladatok
  • Ad hoc információs igények kielégítése
  • Szoros együttműködés a megrendelő és IT társterületekkel, külső beszállítókkal, bankcsoport szinten is
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli/informatikai végzettség
  • Banki szervezői tapasztalat
  • Banki alkalmazások, folyamatok működésének ismerete
  • SQL gyakorlat
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Proaktivitás, tanulási képesség, csapatmunka
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
 Előnyt jelent:
  • Adattárház építési tapasztalat
  • Banki informatikai környezet ismerete
  • SAS / Oracle technológiájú környezetben végzett munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Magyarország egyik legnagyobb adatvagyonának kezelése, elemzése
  • Szakmai fejlődést biztosító projektekben való részvétel
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalat csoport
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningeken való részvétel
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag