Állásajánlat megosztása

Release Manager

Dátum : 2019.08.08.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Informatikai szoftver infrastruktúra kézben tartása
  • Az egyes szoftver komponensek azonosítása, figyelemmel kísérése, karbantartása
  • Szolgáltatások, szoftver konfigurációk, dokumentációk központi tárolása
  • Befektetési szolgáltatási rendszerek fejlesztéseinek átvétele, az átvett fejlesztések nyilvántartása, a telepítések menedzselésé
  • Telepítő scriptek készítése
  • Teszt környezetben interface kapcsolatok kialakítása
  • Az átvételi/kapcsolati teszt során a felmerült problémák menedzselése
  • A tesztelők tájékoztatása az előkészített teszt környezetről, a tesztelés eredményeinek beszerzése
  • Az éles üzembe helyezés szoftver verziójának előkészítése, szükséges dokumentáció előállítása
  • Szakmai kapcsolattartás külső szállítókkal, valamint az üzleti és különböző IT területekkel

Akit keresünk:

  • Megbízható szervezői, valamint jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Feladatát nagyfokú precizitással végzi
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit előnynek tartunk:

  • Befektetési szolgáltatási terület ismertet, értékpapír piac ismerete
  • ORACLE adatbáziskezelő / SQL ismeretek
  • Több mint 3 év szakirányú tapasztalat
  • Szoftver konfiguráció menedzsment eszköz ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások
  • Három hónap próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet