Állásajánlat megosztása

Rendszerszervezési szakértő (Vállalati CRM)

Dátum : 2019.01.21.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Funkcionális és műszaki követelmények elemzése és dokumentálása, priorizálás.
  • Folyamatszemlélet és folyamathatékonyság érvényesítése.
  • Követelmények alapján a rendszerfunkciók meghatározása.
  • Fejlesztési folyamat menedzselése, irányítása.
  • Tesztelési forgatókönyv összeállítása, átvételi kritériumok meghatározása.
  • Incidensek megoldása, problémamenedzsment, hiba gyökérokok, összefüggések feltárása, megelőzés, hibajavítás megoldásainak kialakítása, elemzése, menedzselése.

Követelmények:

  • Minimum 3 év, Rendszerszervező munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség.
  • Szoftver tervezési és fejlesztési, illetve tesztelési módszertani ismeretek.
  • CRM rendszerek ismerete.
  • WEB technológiák és JAVA technológia ismerete, ORACLE (PL/SQL) adatbázis ismeretek (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • programozói ismeretek,
  • adatbázis-menedzsment tapasztalat,
  • tesztelési gyakorlat,
  • agilis fejlesztési tapasztalat
  • banki környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet, amelyekre a hatékonyság eszközeiként tekintünk

Munkavégzés helye: 1131, Budapest, Babér utca 9.