Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Release Manager

Dátum : 2021.03.29.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Több munkacsoport, agilis squad-ok munkájának összehangolása
  • Kapcsolattartás a fejlesztő, tesztelő és az alkalmazás üzemeltető csoportok között, megfelelő információáramlás biztosítása
  • Release-k tervezése és koordinációja
  • Release calendar kialakítása, feladatok feltöltése, ütemezése, nyomon követése
  • Release dokumentáció naprakészen tartása
  • Release módszertan rendszeres felülvizsgálata, fejlesztése, kimutatások készítése
  • Tesztelés célú környezetek frissítési és használati igényeinek menedzsmentje
  • Élesítések összehangolása, összeállítása, dependenciák feltérképezése
  • Changek nyitása, az élesítés koordinációja

Elvárások:

  • 1-3 éves release menedzseri munkakörben, nagyvállalati környezetben szerzett IT munkatapasztalat
  • Jó koordinációs készség
  • Proaktív, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való hajlandóság
  • Folyamatoptimalizálásra való törekvés
  • Gyors tanulási képesség
  • Ügyfélközpontúság, precíz és határozott személyiség
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség

Amit előnynek tartunk:

  • Deployment stratégiák ismerete
  • Nagyobb projekteken szerzett tapasztalat
  • Hasonló, koordinációs területen szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör