Pszichológus tanácsadó

Dátum:  2024. máj. 9.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Bankbiztonsági Igazgatósága új kollégát keres
 munkakörbe.

Feladataid lesznek:

  • pszichológiai vizsgálatok végzése (tesztelés, szűrés)
  • pszichológiai vizsgálatokhoz kapcsolódó tevékenységek végzése (pl. vizsgálati tervek, adminisztráció)
  • szervezetpszichológiai tevékenység végzése vezetőfejlesztési fókusszal
  • tréningek, workshopok tartása szervezet- és vezetőfejlesztéssel összefüggő pszichológiai témákban

Elvárások:

  • szakpszichológus vagy szakpszichológus szakirányú végzettség
  • megbízhatóság
  • elhivatottság
  • szakmai alázat
  • kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • elvégzett/folyamatban lévő szervezet- és munkapszichológiai és/vagy tanácsadó szakpszichológusi szakirányú továbbképzés
  • szervezetpszichológia terén szerzett tapasztalat, jártasság
  • egyéb, releváns módszertani ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, digitalizációban élen járó bankcsoport;
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek;
  • Részvétel Magyarország és a régió legnagyobb vállalatcsoportjainak kiszolgálásában;
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, képzések
  • Cafeteria, versenyképes fizetés, well-being szolgáltatások

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület,  Babér utca