Pszichológus gyakornok

Dátum:  2024. júl. 10.
Hely:

Budapest, HU, 1131

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Pszichológus gyakornoki pozícióra

Feladatok, amik rád várnak:

•    A pszichológiai vizsgálatokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek ellátása
•    Részvételi lehetőség a humánbiztonsági pszichológiai vizsgálatokon
•    Lehetőséget kapsz hospitálást követően a humánbiztonsági pszichológiai vizsgálatok tesztfelvételeinek levezénylésében, valamint a jövőben a teszteredmények felügyelet melletti visszajelzésében

Elvárások:

•    Folyamatban lévő, aktív nappali pszichológia mesterszak képzésen folytatott tanulmány
•    Pszichológiai vizsgálóeljárások és mérőeszközök ismerete és alkalmazhatóságukkal kapcsolatos ismeretanyag, valamint interjúmódszertani tudás
•    A viselkedés, a verbális és nemverbális jelzések megfigyelésének képessége
•    Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
•    Interperszonális interakcióban való jártasság, a helyzetfelismerési és határtartási készség, illetve a pszichológus szakmaetikai gondolkodásmód

Amit kínálunk:

•    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Támogató, segítő munkahelyi légkör
•    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között
•    Órabér: bruttó 2000 Ft/óra

Munkavégzés helye: XIII. kerület