Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Projekt menedzser

Dátum : 2021.10.07.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Az OTP Bank Nyrt. Digitális Divízióban működő Üzletfejlesztési Kompetenciaközpont projekt menedzser csapatába, elsősorban informatikai érintettségű projektek támogatására, irányítására keresünk szakembert.

Feladatok:

  • Projektek támogatása a teljes életciklus során az előkészítéstől, a projektté formáláson át egészen az informatikai fejlesztési feladatok megvalósításáig és a projekt lezárásáig
  • Projekt stream-ek önálló vezetése
  • Széleskörű kapcsolattartás a teljes banki működést lefedő üzleti, informatikai és támogató területekkel, illetve a közreműködő beszállítókkal
  • Együttműködés agilis és nem agilis környezetben dolgozó szervezetekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági, pénzügyi vagy informatikai területen
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Magas szintű elemző és analitikai képesség
  • Strukturált gondolkodásmód és magas szintű problémamegoldó készség
  • Dinamikus, ambiciózus személyiség
  • Eredmény és minőség orientált munkavégzés
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt
  • MS Office alkalmazások (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt

Előny:

  • Bankszakmai ismeretek, pénzügyi területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Nagyvállalati környezetben szerzett projekttapasztalat
  • Agilis munkakörnyezetben szerzett gyakorlat
  • Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő projektek
  • Agilis módszertan gyakorlatban való megismerése, elsajátítása
  • Dinamikus csapat
  • Kelet-Közép-Európa egyik vezető bankcsoportjánál megbízható, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődés lehetősége, banki és projekt jellegű ismeretek megszerzése/mélyítése
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő