Projekt manager 2

Dátum:  2024. ápr. 6.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Transzformációs projekt szakértő

Az OTP Bank Nyrt. Digitális Divízióban működő Agilis Kompetenciaközpont csapatába, elsősorban agilis szervezeti transzformációs projektek támogatására keresünk szakembert.

Feladatok:
•    Anyabanki és leányvállalati transzformációs projektek támogatása a teljes életciklus során az előkészítéstől, a részletes tervezésén át az implementációs fázis végéig
•    Működésfejlesztési pontok azonosítása a szervezeti átalakítás során
•    Széleskörű kapcsolattartás a transzformációkat támogató kulcs társterületekkel
•    Együttműködés agilis és nem agilis környezetben dolgozó szervezetekkel
•    Bankcsoport szintű riportok készítésében való közreműködés
•    Bankcsoport szintű célstruktúra és stratégia kialakításával kapcsolatos operatív feladatok
•    OKR struktúra kialakításával, felülvizsgálatával és módszertani minőségbiztosításával kapcsolatos feladatok

Elvárások:
•    Felsőfokú végzettség gazdasági területen
•    Legalább 3 éves projekt menedzsment/agilis transzformációs/agilis coach/OKR szakmai tapasztalat
•    Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyaránt
•    Strukturált gondolkodásmód és magas szintű problémamegoldó készség
•    Dinamikus, ambiciózus személyiség
•    Eredmény és minőség orientált munkavégzés
•    Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt
•    MS Office alkalmazások (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete
•    Agilis szemlélet
•    Agilis munkakörnyezetben szerzett gyakorlat és működési keretrendszerek ismerete
•    OKR módszertan gyakorlati alkalmazására vonatkozó tapasztalat

Előny:
•    Menedzsment tanácsadó cégnél szerzett munkatapasztalat
•    Bankszakmai ismeretek
•    Nagyvállalati környezetben szerzett projekttapasztalat
•    Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat
•    OKR stratégiai kommunikációs platform kialakítására vonatkozó tapasztalat

Amit kínálunk:
•    Izgalmas, kihívást jelentő – főleg szervezeti transzformációs és OKR módszertan elsajátítására irányuló – projektek anyabanki és külföldi leányvállalatok esetében
•    Agilis módszertan gyakorlati alkalmazásának elmélyítése
•    O-KR módszertan gyakorlati alkalmazásának elmélyítése
•    Leánybanki board tagokkal és felső vezetőkkel való együttműködés
•    Dinamikus csapat
•    Kelet-Közép-Európa egyik vezető bankcsoportjánál megbízható, stabil munkahely
•    Szakmai fejlődés lehetősége, banki és projekt jellegű ismeretek mélyítése
•    Versenyképes juttatási csomag
•    Rugalmas munkaidő
•    Esetenként külföldi utazások (leányvállalati projekt támogatás miatt)

Munkavégzés helyszíne:
1131. Budapest Madarász Viktor utca 12.