Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Product Owner 2

Dátum : 2021.05.11.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Üzleti és IT for IT fejlesztési igények menedzselése a teljes megvalósítási életciklus során tervezéstől a leszállításig
  • A fejlesztési igények megvalósításának szervezése, a rendszerkapcsolatok tervezése, specifikációja, egyeztetés a résztvevő területekkel, projekt koordináció
  • A szervezői és felhasználói tesztelés tervezése, végrehajtása
  • A beavatkozást igénylő incidensek és problémák vizsgálata, a megoldás szervezése és szállításig történő nyomon követése
  • Agilis módszertan szerint megvalósítási csapatok vezetése, a scrum board napra-készen tartása
  • Product owner people management feladatok ellátása, erőforrás-becslés, munkatársi visszajelzések

Elvárások:

  • Rendszerszemléletű gondolkodás, architekturális ismeretek, rendszerkapcsolatok gyors átlátásának képessége
  • Infrastruktúra ismeretek (OS, hálózat, konténerek stb.)
  • Adatbázis ismeretek (MS SQL vagy Oracle, adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezések)
  • jó elemző-, és problémamegoldó készség, precizitás, önállóság
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Fejlesztési tapasztalat valamilyen objektumorientált fejlesztési környezetben (.NET, JAVA stb.)
  • felsőfokú szakirányú végzettség

Előnyt jelent:

  • Banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Alkalmazásfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Agilis fejlesztési és tesztelési módszertan gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • Openshift vagy Kubernetes tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége, képzési lehetőségek
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés