Product Owner - Nemzetközi pénzforgalmi IT platform

Dátum:  2024. aug. 28.

Az OTP Bank célja, hogy a digitális korszak vezető bankja legyen. Küldetésünk a tárdadalom felelős tagjaként új lehetőségek teremtésével - az emberek támogatásával és az egyre jobb, kényelmesebb és hatékonyabb pénzügyi szolgáltatások biztosításával - az út vezetése.

A Payment Services Technical Tribe fő feladata a hatékony, rugalmas és jövőtálló belföldi, nemzetközi pénzforgalmi és fraud rendszerek fejlesztése és karbantartása az OTP Csoport számára.

Feladataid lesznek:

  • A nemzetközi pénzforgalmi üzleti és műszaki elvárások és fejlesztési igények feltárása, elemzése, javaslattétel, koncepció kidolgozása
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények specifikációjában, felmérésében, véleményezésében
  • A nemzetközi pénzforgalmi termékkel szemben megfogalmazott elvárások fontossági sorrendjének kialakítása, priorizált backlog vezetése
  • A termékek bevezetése és fejlesztése során a fejlesztési igények validálása
  • A tervezés, a finomhangolás, illetve agilis ceremóniák vezetése
  • Folyamatos együttműködés további agilis és nem agilis területekkel

Amit Tőled várunk:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség
  • Erős műszaki és IT technológiai ismeretek
  • Nemzetközi pénzforgalmi rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Banki /pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Eredményorientált szemlélet, strukturált gondolkodásmód
  • Termék célok mérföldkövek határidőre és megfelelő minőségben való leszállításának biztosítása
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására, új, innovatív technológiák megismerésére
  • Csapatban való működés képessége, nyitott személyiség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent továbbá:

  • Agilis környezetben szerzett gyakorlat
  • SCRUM módszertan ismerete
  • IT fejlesztői vagy Business Analyst tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részvétel egy több millió ügyfelet kiszolgáló termékek fejlesztésében;
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy hazai központú, de nemzetközi léptékben gondolkodó csapatban;
  • Barátságos, modern munkakörnyezet, jó csapat, agilis működés;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Hosszú távra tervező szervezet;

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Madarász Viktor utca 12.