Állásajánlat megosztása

Product Owner

Dátum : 2022.09.09.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Az OTP Bank célja, hogy a digitális korszak vezető bankja legyen. Küldetésünk a tárdadalom felelős tagjaként új lehetőségek teremtésével - az emberek támogatásával és az egyre jobb, kényelmesebb és hatékonyabb pénzügyi szolgáltatások biztosításával - az út vezetése.
A Digitális Divízió piacvezető megoldásokat hoz létre és működtet. Az Omnichannel Tribe a hazai és a nemzetközi piacon is a digitális applikációk és az innovatív megoldások stabilitással való kombinálásán keresztül kötelezi el felhasználók milliónyit.
Valódi hatással vagyunk az emberek életére.
A cél megvalósításának támogatására Product Ownert keresünk.

Feladatok, amiket Rád bíznánk:
•    Az OTP Bank kis- és középvállalkozásoknak, illetve nagyvállalatoknak egyaránt szóló innovatív digitális szolgáltatásokat fejlesztő csapatába keresünk olyan elhívatott, nyitott kollégát, aki elég erőt érez magában ahhoz, hogy Product Owner szerepkörben segítse a csapatot a következő fejlődési szint elérésében;
•    A squad egy vállalati webes és mobil alkalmazás egy-egy teljes funkcionális részének fejlesztéséért, és az ehhez tartozó teljesítménymutatók eléréséért felel;
•    Az üzleti szempontok érvényesítése, product backlog kezelése és folyamatos priorizálás.

Te vagy az ideális jelölt, ha:
•    Elhivatottságot és kellő akaratot érzel magadban teljes vállalati ügyfélkörnek szóló új digitális pénzügyi alkalmazások fejlesztésében és az ehhez szükséges tudás hatékony elsajátításában, valamint rendelkezel szakmai alapismeretekkel a pénzügyi elektronikus csatornák kapcsán;
•    Határozott víziót tudsz felépíteni a terméket illetően senior kollegákkal közreműködve, amit hitelesen tudsz képviselni a csapat irányában;
•    Van legalább 3-4 év szakmai tapasztalatod termék- vagy folyamatfejlesztésben;
•    A termékvíziót kisebb megvalósítható egységekre tudod bontani, amelyeket a leghatékonyabb módon megvalósítasz a csapat közreműködésével;
•    A megfelelő ügyfélélmény tudatosság mellett szem előtt tartod az üzleti célok elérését, és ezt a szemléletet a csapat minden tagja felé közvetíted;
•    Ismered az agilis (Scrum) módszertant, valamint a modern fejlesztési technológiákat.

Jelentkezésednél előnyt jelent, ha:
•    Pénzügyi szektorban, vagy kapcsolódó területeken szereztél tapasztalatot;
•    Részt vettél IT fejlesztési projektekben/feladatokon;
•    Ismered az agilis fejlesztést támogató szoftvereket (Atlassian termékek).

Amit ezekért cserébe nyújtani tudunk:
•    Részvétel egy többszázezer vállalati ügyfelet kiszolgáló termék fejlesztésében;
•    Szakmai fejlődési lehetőség egy hazai központú, de nemzetközi léptékben gondolkodó csapatban;
•    Barátságos, modern munkakörnyezet, jó csapat, agilis működés;
•    Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
•    Hosszú távra tervező szervezet.